Prevpress och dockservisdelar i glas
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BREVPRESS, DOCKSERVISDELAR, ca 33 st., glas, 1800-tal, prevpress med polykrom dekor i millifioriteknik, diameter ca 7,5 cm, dockservisdelar i glas, delvis polykrom dekor och motiv bl. a. av blommor, höjd ca 1-5 cm
Skador, repor
311754
2015-05-19