Gunnar Thorén

Gunnar Thorén
Gunnar Thorén
Gunnar Thorén
Gunnar Thorén
Gunnar Thorén
Gunnar Thorén

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR THORÉN (1931-2002): (11), signerade och delvis daterade, 1970-tal, varierande mått, 69x51cm

Delvis med dedikation, hanteringsveck

311757

2015-05-19