Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR THORÉN (1931-2002): (11), signerade och delvis daterade, 1970-tal, varierande mått, 69x51cm
Delvis med dedikation, hanteringsveck
311757
2015-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här