John Carlson Gullholmen

John Carlson Gullholmen
John Carlson Gullholmen
John Carlson Gullholmen
John Carlson Gullholmen

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN CARLSON (1896-1979): Konfirmation Gullholmen, signerad och daterad 1952, olja på pannå, 45x47 cm

311775

2015-05-19