Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr., 1900-tal, barockstil, mörkbetsad ek, 6 stolar med pärlspikning, bordets höjd ca 73, 148x90, 2 utdragsskivor a 50 cm
Slitage
311809
2015-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här