Matsalsgrupp i barockstil

Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr., 1900-tal, barockstil, mörkbetsad ek, 6 stolar med pärlspikning, bordets höjd ca 73, 148x90, 2 utdragsskivor a 50 cm

Slitage

311809

2015-05-19