Ljusstakar 1 par 1800-tal porfyr

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

14 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, älvdalsporfyr, förgylld mässing, höjd 17 cm

Smärre slitage, senare montage

311817

2015-05-19