Flasköppnare Ducky Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKÖPPNARE, gulmetall, "Ducky", Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1960/70-tal, höjd 8 cm
Skador: Omärkt, gåvogravyr Åhléns

311832

2015-05-19