Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): Cirkus, signerad och daterad Karl Erik Höglund -93, HC, färglitografi, bladmått 74,5x54,5 cm, oramad
Med dedikation, oramad
311845
2015-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här