Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Cirkus, signerad och daterad Karl Erik Höglund -93, HC, färglitografi, bladmått 74,5x54,5 cm, oramad

Med dedikation, oramad

311845

2015-05-20