Karl Höglund litografi
Valmis
2015-05-20
311847
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Cykeltur i röd klänning, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått 59,5x42,5 cm, oramad
Med dedikation, oramad