Gustav Rudberg

Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Båt i sundet", signerad Rudberg, olja på duk, originalram, ca 98x74 cm

311860

2015-05-20