Universal Geneve polerouter armbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UNIVERSAL GENEVE, stål, 1960-tal, Polerouter, automatiskt urverk (micro-rotor), plexiglas, läderarmband med stålspänne (ej original), cal: 218-9, ref: 204604-4, serie nr: 2187928, diameter 34 mm
Boett med skador och slitage
311867
2015-05-31