Universal Geneve polerouter armbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNIVERSAL GENEVE, stål, 1960-tal, Polerouter, automatiskt urverk (micro-rotor), plexiglas, läderarmband med stålspänne (ej original), cal: 218-9, ref: 204604-4, serie nr: 2187928, diameter 34 mm

Boett med skador och slitage

311867

2015-05-31