Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardansen, signerad Karl Höglund, numrerad 243/290, färglitografi, bladmått ca 78,5x58,5 cm, oramad

Oramad

311870

2015-05-20