Lanternor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LANTERNOR, 2 st, 1900-talets första hälft, för styrbord och för babord, höjd ca 26-29 cm

Slitage, skador

311883

2015-05-20