Miniatyrporträtt
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRPORTRÄTT, 4 st, 1800/1900-tal, kvinnoporträtt, blandteknik, delvis signerade, några ramar i filigranarbete, ett porträtt med adlig krona och monogram a tergo, varierande storlekar
311884
2015-05-20