Miniatyrporträtt

Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRPORTRÄTT, 4 st, 1800/1900-tal, kvinnoporträtt, blandteknik, delvis signerade, några ramar i filigranarbete, ett porträtt med adlig krona och monogram a tergo, varierande storlekar

311884

2015-05-20