Pejlskiva Lyth

Pejlskiva Lyth
Pejlskiva Lyth
Pejlskiva Lyth
Pejlskiva Lyth

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LYTH, pejlskiva, 1900-tal, svartlackerad metall, märkt AB Lyth, Stockholm, längd ca 21 cm, i mahognyfodral

Slitage

311903

2015-05-20