Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
F.M MATTSSON, fartygsklocka, 1900-tal, mässing, märkt F.M Mattsson, Mora, monterad på skiva i teak, skivans dimensioner ca 35x20,5 cm
Slitage
311906
2015-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här