Fartygsklocka

Fartygsklocka
Fartygsklocka
Fartygsklocka
Fartygsklocka

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

F.M MATTSSON, fartygsklocka, 1900-tal, mässing, märkt F.M Mattsson, Mora, monterad på skiva i teak, skivans dimensioner ca 35x20,5 cm

Slitage

311906

2015-05-20