Rolex Royal armbandsur

Rolex Royal armbandsur
Rolex Royal armbandsur
Rolex Royal armbandsur
Rolex Royal armbandsur
Rolex Royal armbandsur
Rolex Royal armbandsur
Rolex Royal armbandsur
Rolex Royal armbandsur
Rolex Royal armbandsur
Rolex Royal armbandsur

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLEX, stål, 1960-tal, Royal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, oysterlänk, ref: 6427, cal: 1215, verk nr: 19316, diameter 34 mm

Boett med stötskada, glas med repor

311920

2015-05-31