Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ROLEX, stål, 1960-tal, Royal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, oysterlänk, ref: 6427, cal: 1215, verk nr: 19316, diameter 34 mm
Boett med stötskada, glas med repor
311920
2015-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här