Zenith sporto armbandsur
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZENITH, stål, herrarmbandsur, Sporto, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, läderarmband samt spänne i gulddoublé (ej original), cal: 40, verk nr: 4557242, diameter 37 mm
Tavla med skador, boett med slitage
311945
2015-05-31