Zenith sporto armbandsur

Zenith sporto armbandsur
Zenith sporto armbandsur
Zenith sporto armbandsur
Zenith sporto armbandsur
Zenith sporto armbandsur
Zenith sporto armbandsur
Zenith sporto armbandsur
Zenith sporto armbandsur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZENITH, stål, herrarmbandsur, Sporto, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, läderarmband samt spänne i gulddoublé (ej original), cal: 40, verk nr: 4557242, diameter 37 mm

Tavla med skador, boett med slitage

311945

2015-05-31