Per Månsson oljemålning

Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER MÅNSSON (1892-1976): Sydlänsk kustbild, signerad och daterad Per Månsson 29, olja på duk, 54x64 cm

Lagning, krackelerad

311959

2015-05-20