Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR, med 6 ljuspunkter, 1900-talets mitt, stomme i metall med kupor i frostat glas, total höjd ca 73, diameter ca 61 cm
1 st udda glaskupa, slitage
311962
2015-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här