Taklampa med glaskupor

Taklampa med glaskupor
Taklampa med glaskupor

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, med 6 ljuspunkter, 1900-talets mitt, stomme i metall med kupor i frostat glas, total höjd ca 73, diameter ca 61 cm

1 st udda glaskupa, slitage

311962

2015-05-25