Scroll Kina

Scroll Kina
Scroll Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCROLL, Kina, 1900-tal, färg på papper, motiv av Buddha sittande i lotusställning med pärla i handen, bildmått ca 162x80 cm

Slitage, hanteringsveck, färgbortfall

311971

2015-05-21