Skrivbord engelsk stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, 1900-tal, engelsk stil, fanér i mahogny, skrivskiva med grön läderklädd skiva, beslag samt fothylsor i mässing, höjd 74,5, 117x69 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Slitage
311977
Päivämäärä:
2015-05-20