Kai Mortén oljemålning

Kai Mortén oljemålning
Kai Mortén oljemålning
Kai Mortén oljemålning
Kai Mortén oljemålning
Kai Mortén oljemålning
Kai Mortén oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAI MORTÉN (född 1912):Ballerinor, signerad K. Mortén, olja på duk, 35x27 cm

311978

2015-05-20