Karl Höglund litografi
2015-05-20
312011
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Dam i rött, signerad Karl Höglund, E.A., färglitografi, bladmått ca 60x42 cm, oramad
Oramad