Tiffany & Co armbandsur i 18 k
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
TIFFANY & CO, 18 k guld, mekaniskt urverk (manuell), blånerade visare, tavla i form av karta över Saudiarabien, cal 1050 (Baume Mercier), boett nr: 891411, 35130, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 32 mm
Urtavla med skador, slitage
312014
2015-05-31