Tiffany & Co armbandsur i 18 k

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

TIFFANY & CO, 18 k guld, mekaniskt urverk (manuell), blånerade visare, tavla i form av karta över Saudiarabien, cal 1050 (Baume Mercier), boett nr: 891411, 35130, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 32 mm

Urtavla med skador, slitage

312014

2015-05-31