Brosch/hänge 1800-tal

Brosch/hänge 1800-tal
Brosch/hänge 1800-tal
Brosch/hänge 1800-tal
Brosch/hänge 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCH/HÄNGE, ÖRHÄNGE, oädel metall, fasetterade vita och rökfärgade stenar, tidigt 1800-tal, nedre del avtagbar

Stenar saknas, skador, omarbetat, broschfäste senare

312033

2015-05-20