Björn Krestesen litografier

Björn Krestesen litografier
Björn Krestesen litografier
Björn Krestesen litografier
Björn Krestesen litografier
Björn Krestesen litografier
Björn Krestesen litografier
Björn Krestesen litografier
Björn Krestesen litografier
Björn Krestesen litografier
Björn Krestesen litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN KRESTESEN (född 1951): (5) Figurkompositioner, signerade, numrerade 3/150, 28/150, 30/150, färglitografier, varienrande bladmått bl.a. ca 33x22 och 40x30 cm, oramade, katalog med arbeten 1991-94 medföljer

Smärre hanteringsveck, oramade

312038

2015-05-21