Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IL TINTORETTO, hans efterföljare (1600-tal): Porträtt föreställande Dogen i Venedig och högreståndsdam, olja på koppar, 23,6x18,9 cm (2)
312043
2015-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här