Il Tintoretto hans efterföljare 1600-tal porträtt

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

IL TINTORETTO, hans efterföljare (1600-tal): Porträtt föreställande Dogen i Venedig och högreståndsdam, olja på koppar, 23,6x18,9 cm (2)

312043

2015-05-25