Collier örhängen 1 par äldre granater
2015-05-21
312061
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COLLIER, ÖRHÄNGEN, 1 par, äldre granater, 1800-talets slut, längd 40 cm, örhängen med skruvsystem
Örhängen med senare skruvsystem (omarbetade och med tennlagningar, lås defekt, några granater saknas