Collier örhängen 1 par äldre granater

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLLIER, ÖRHÄNGEN, 1 par, äldre granater, 1800-talets slut, längd 40 cm, örhängen med skruvsystem

Örhängen med senare skruvsystem (omarbetade och med tennlagningar, lås defekt, några granater saknas

312061

2015-05-21