Supkalk silver

Supkalk silver
Supkalk silver
Supkalk silver
Supkalk silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPKALK, silver, kvadratisk fot med kantdekor av eklöv och ekollon, kupa med invändig förgyllning, 1800-talets andra hälft, saknar stämplar, höjd ca 10 cm, vikt ca 114 g

312078

2015-05-21