Ingvar Hällgren oljemålning

Ingvar Hällgren oljemålning
Ingvar Hällgren oljemålning
Ingvar Hällgren oljemålning
Ingvar Hällgren oljemålning
Ingvar Hällgren oljemålning
Ingvar Hällgren oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

INGVAR HÄLLGREN (1917-1980): Pojkporträtt, signerad och daterad Hällgren -67, olja på duk, 55x56 cm

312089

2015-05-21