Textil

Textil
Textil
Textil
Textil
Textil
Textil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEXTIL, sannolikt Kina, röd botten med fåglar i vitt, grönt och blått samt mörkröda mönster i form av bård, tecken, grenar och blommor, sydd kanal för upphängnings finns, ca 257x124 cm, enligt uppgift proveniens Sven Hedin

Kortad, blekt, slitage

312101

2015-05-25