Wilhelm Wieger oljemålning
Valmis
2015-05-25
312103
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
WILHELM WIEGER (Tyskland, 1890-1964): Båthamn, signerad Wilh. Wieger 1918, olja på pannå, ca 56x65 cm