Gusten Widerbäck oljemålning

Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Motiv över Helga Trefaldighets kyrka i Uppsala, signerad G. Widerbäck, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 49x70 cm

312108

2015-05-25