Theo Tobiasse färglitografier

Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THEO TOBIASSE (1927-2012): (4 av 5 st), ur mappen "Diaspora", signerade Theo Tobiasse, 93/135, färglitografier, varierande mått

312109

2015-05-21