Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "La Cuisine de bistro", signerad L. Jirlow, enligt uppgift märkt á tergo 562/1400, originallitografi, 2010, ca 26x21 cm
312111
2015-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här