Johan Ossian Andersson oljemålning
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Havsmotiv, signerad och daterad Th. Sandström (konsthandlare Thure Sandström) 1917, olja på duk, ca 66,5x99 cm, oramad
Smärre färgbortfall, tryckskada, retuscher
312120
2015-05-25