Vorwerk matta

Vorwerk matta
Vorwerk matta
Vorwerk matta
Vorwerk matta

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

VORWERK, matta, 1920-30-tal, Tyskland, ca 385 x 300 cm

Smärre slitage

312141

2015-05-28