Paul Mantes oljemålning

Paul Mantes oljemålning
Paul Mantes oljemålning
Paul Mantes oljemålning
Paul Mantes oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PAUL MANTES (1920-2004): "Un pont au pay basque", signerad P. Mantes, daterad a tergo automne 1947, olja på pannå, 46x38 cm

312146

2015-05-21