Carl Einar Figge Fredriksson
2015-05-21
312180
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson 40, olja på pannå, ca 34x27 cm