Dekorornament
2015-05-21
312192
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DEKORORNAMENT, 1800-tal, bågformad, delvis förgylld träskuren dekor, längd ca 86 cm