Dekorornament

Dekorornament
Dekorornament
Dekorornament
Dekorornament

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORORNAMENT, 1800-tal, bågformad, delvis förgylld träskuren dekor, längd ca 86 cm

312192

2015-05-21