Ramar miniatyrer

Ramar miniatyrer
Ramar miniatyrer
Ramar miniatyrer
Ramar miniatyrer
Ramar miniatyrer
Ramar miniatyrer
Ramar miniatyrer
Ramar miniatyrer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, MINIATYRER, diverse, 1800/1900-tal, delvis metall, förgyllda, träskurna, varierande storlekar

Skador, slitage

312193

2015-05-21