Siri Derkert 2 blad

Siri Derkert 2 blad
Siri Derkert 2 blad
Siri Derkert 2 blad
Siri Derkert 2 blad

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SIRI DERKERT (1888-1973): (2) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerat i plåten, litografi, provtryck, 49x64 samt "Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, 44/60, litografi, bladstorlek 57x43 cm, oramade

Kuntoraportti

312223

Päivämäärä:

2015-05-21