Siri Derkert 2 blad
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SIRI DERKERT (1888-1973): (2) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerat i plåten, litografi, provtryck, 49x64 samt "Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, 44/60, litografi, bladstorlek 57x43 cm, oramade
Kuntoraportti
312223
Päivämäärä:
2015-05-21