Stolar sengustavianska stockholmsarbeten

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska, etikettmärkta Stockholms stolmakarämbete, bemålade, sitthöjd ca 44 cm

Skador, sprickor, lagningar

312239

2015-05-21