Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 82x65 cm
312247
2015-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här