Charles Roka olja

Charles Roka olja
Charles Roka olja
Charles Roka olja
Charles Roka olja
Charles Roka olja
Charles Roka olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 82x65 cm

312247

2015-05-22