Carsten Engström

Carsten Engström
Carsten Engström
Carsten Engström
Carsten Engström

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

CARSTEN ENGSTRÖM (1941-2003): "En bra sås reder sig själv", signerad och numrerad Engström 1/10, offset, 51x36 cm

312257

2015-05-22