Sekretär i rokoko
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanerad i olika träslag, beslag i mässing, inredd med lådor, höjd 102, 96x54 cm, nycklar finns
Torrsprickor, skador, lösa delar medföljer, ett ben lagat och förstärkt
312261
2015-05-22