Sekretär i rokoko

Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanerad i olika träslag, beslag i mässing, inredd med lådor, höjd 102, 96x54 cm, nycklar finns

Torrsprickor, skador, lösa delar medföljer, ett ben lagat och förstärkt

312261

2015-05-22