Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CERTINA, JUNGHANS, SVALAN, stål, mekaniska urverk, plexiglas, läderarmband, diameter 33-34 mm
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor
312264
2015-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner