Certina, Junghans samt Svalan armbandsur

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

CERTINA, JUNGHANS, SVALAN, stål, mekaniska urverk, plexiglas, läderarmband, diameter 33-34 mm

Zustandsbeschreibung

Slitage, repor

312264

2015-05-31