Vitrinskåp jugend
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets början, jugend, mahogny, fotavslutningar i form av lejontassar, slipat glas, höjd 139, 70x32 cm, nyckel finns
Lösa delar medföljer, ytskador, ovansidan med vattenring
312265
2015-05-22